Realizacja zamówienia: 1-3
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Poduszka PickUp w kolorze błękitnym budzi iście niebiańskie skojarzenia. Świetnie sprawdzi się w sypialni małżeńskiej jak i w pokoju dziecięcym. Ten miły dla oka kolor stanowi środek do budowania pozytywnego klimatu pomieszczenia. Poduszka Pick Up w kolorze granatowym nawiązuje barwą do nocnego nieba. Ten głęboki i spokojny odcień świetnie sprawdzi się w skandynawskich sypialniach jak i salonach, utrzymanych w marynistycznej stylistyce.


PickUp to seria poduszek o ciekawym wyglądzie. Charakterystyczne pikowanie wykonano na miękkiej ocieplinie. W celu pokreślenia wyjątkowości poduszki, użyliśmy dekoracyjnego ściegu do jej wykończenia.

Pikowanie to znana od czasów starożytności metoda łączenia dwóch tkanin. Szczególnie upodobali sobie ją Francuzi i to oni wymyślili jej nazwę, pochodzi ona od słowa "pique" co znaczy dosłownie "ukłucie".

PickUp już na pierwszy rzut oka przywodzi na myśl luksusowe torebki od Chanel, a konkretnie kultowy model 2.55. Jakość wykonania poduszki nie odbiega od tej, znanej z jakiej słyną francuskie domy mody. Ta uniwersalna poduszka dostępna jest w kilkunastu kolorach, może być głównym elementem, pomocnym w metamorfozie wnętrza. 


Materiał:
Gruba dzianina jersey.

Rozmiar: 40x40 cm.

Wkład: antyalergiczny.

Zapięcie: suwak kryty, wszyty z boku

Kolor: błękitny