Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Poduszka Pick Up w kolorze miętowym to futurystyczna propozycja adresowana przede wszystkim nowoczesnym aranżacjom. Mięta jest świeża, ma wyjątkowe właściwości - z powodzeniem może towarzyszyć aranżacji wnętrza przez okrągły rok. Uczyni wspomnienia z wakacji wiecznie żywymi.


PickUp to seria poduszek o ciekawym wyglądzie. Charakterystyczne pikowanie wykonano na miękkiej ocieplinie. W celu pokreślenia wyjątkowości poduszki, użyliśmy dekoracyjnego ściegu do jej wykończenia.

Pikowanie to znana od czasów starożytności metoda łączenia dwóch tkanin. Szczególnie upodobali sobie ją Francuzi i to oni wymyślili jej nazwę, pochodzi ona od słowa "pique" co znaczy dosłownie "ukłucie".

PickUp już na pierwszy rzut oka przywodzi na myśl luksusowe torebki od Chanel, a konkretnie kultowy model 2.55. Jakość wykonania poduszki nie odbiega od tej, znanej z jakiej słyną francuskie domy mody. Ta uniwersalna poduszka dostępna jest w kilkunastu kolorach, może być głównym elementem, pomocnym w metamorfozie wnętrza.

Materiał: Gruba dzianina jersey.

Rozmiar: 40x40 cm.

*Podany wymiar dotyczy poszewki (bez wkładów). Wymiar może się wahać o +/- 5%

Wkład: antyalergiczny

Suwak: kryty, wszyty w szwie

Kolor: miętowy

Pranie: poszewki można prać w 30 stopniach. dowiedz się więcej


Kategoria: Poduszki zielone

Kolekcja: PickUp

zobacz inne poduszki z serii PickUp:
trix-poduszki-dekoracyjne-poduszkowcy