Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Poduszka PickUp w kolorze szarym to prawdziwy hit na lata. Wszyscy pokochaliśmy spokojne szarości. Jeśli chcemy, by była ożywiona połączmy ją z drewnem i kolorami pastelowymi. Gdy marzymy o harmonijnej aranżacji, wybierzmy kolory naturalne, te stworzą z szarym spójną całość.

PickUp to seria poduszek o ciekawym wyglądzie. Charakterystyczne pikowanie wykonano na miękkiej ocieplinie. W celu pokreślenia wyjątkowości poduszki, użyliśmy dekoracyjnego ściegu do jej wykończenia.

Pikowanie to znana od czasów starożytności metoda łączenia dwóch tkanin. Szczególnie upodobali sobie ją Francuzi i to oni wymyślili jej nazwę, pochodzi ona od słowa "pique" co znaczy dosłownie "ukłucie".

PickUp już na pierwszy rzut oka przywodzi na myśl luksusowe torebki od Chanel, a konkretnie kultowy model 2.55. Jakość wykonania poduszki nie odbiega od tej, znanej z jakiej słyną francuskie domy mody. Ta uniwersalna poduszka dostępna jest w kilkunastu kolorach, może być głównym elementem, pomocnym w metamorfozie wnętrza.


Materiał:
Gruba dzianina jersey.

Rozmiar: 40x40 cm.

Wkład: antyalergiczny.

Zapięcie: suwak kryty, wszyty z boku

Kolor: szary