Realizacja zamówienia: 1-7 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Szaro-zielony zestaw poduszek Grid + Loft + Wełna to bardzo nowoczesne połączenie kolorów i form. Świeża, soczysta geometryczna poduszka Grid, świetnie współgra z industrialną poduszką Loft. Całość ociepla szara, miękka wełna. Zestaw będzie świetnym dopełnieniem wnętrz nowoczesnych, designerskich, po prostu wyjątkowych.


Zestaw składa się z:

 

Materiał:  tkanina tapicerska, 100% PE,  ścieralność 100 000 cykli

Rozmiar: 60x40 cm, 45x45, 50x30*  potrzebujesz poduszki o innym rozmiarze? Napisz, a postaramy się ją dla Ciebie wykonać.
Wkład antyalergiczny,
Suwak kryty wszyty z tyłu
Poszewka uszyta w Polsce
Kolor: jasna zieleń, ciemny szary


Pranie:
Zwykłe zabrudzenia wystarczy zetrzeć suchą szmatką. Rozlane płyny wchłaniamy ręcznikiem papierowym lub suchą ściereczką nie pozwalając płynowi wsiąknąć w głąb tkaniny. Plamy z napojów, kawy czy wina usuwamy suchą szmatką nie wcierając w materiał. Można użyć dodatkowo wody z mydłem.  
Poszewki można prać w 30 stopniach. Zastosowanie specjalnie impregnowanego materiału tapicerskiego zapobiega przyleganiu plam czy kurzu. Pozwala również na pranie w niższych temperaturach, redukuję zapotrzebowanie na detergenty i wysycha do 25% szybciej niż materiały standardowe. 

*Podany wymiar dotyczy poszewki (bez wkładów). Wymiar może się wahać o +/- 5%
*Poduszki na zdjęciach staramy się odwzorować najwierniej jak to tylko możliwe, jednak ze względu na rodzaj oświetlenia i indywidualne ustawienia Twojego monitora komputerowego lub ekranu urządzenia mobilnego niektóre odcienie, mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych .