Realizacja zamówienia: 1-7 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Czarno-biała poduszka dekoracyjna z chwostami inspirowana jest modnym stylem boho. Ciekawy etniczny wzór w kontrastowym kolorze na pewno przyciągnie uwagę. Czarne chwościki idealnie wykańczają całość. Poduszka będzie pięknym dodatkiem do salonu czy sypialni.


Materiał:  tkanina tapicerska
Rozmiar: 50x30 cm,*  potrzebujesz poduszki o innym rozmiarze? Napisz, a postaramy się ją dla Ciebie wykonać.
Wkład antyalergiczny,

Suwak kryty wszyty w szew
Poszewka uszyta w Polsce
Kolor: czarno-biały

Pranie:
Zwykłe zabrudzenia wystarczy zetrzeć suchą szmatką. Rozlane płyny wchłaniamy ręcznikiem papierowym lub suchą ściereczką nie pozwalając płynowi wsiąknąć w głąb tkaniny. Plamy z napojów, kawy czy wina usuwamy suchą szmatką nie wcierając w materiał. Można użyć dodatkowo wody z mydłem.  
Poszewki można prać w 30 stopniach. Zastosowanie specjalnie impregnowanego materiału tapicerskiego zapobiega przyleganiu plam czy kurzu. Pozwala również na pranie w niższych temperaturach, redukuję zapotrzebowanie na detergenty i wysycha do 25% szybciej niż materiały standardowe. 

*Podany wymiar dotyczy poszewki (bez wkładów). Wymiar może się wahać o +/- 5%
*Poduszki na zdjęciach staramy się odwzorować najwierniej jak to tylko możliwe, jednak ze względu na rodzaj oświetlenia i indywidualne ustawienia Twojego monitora komputerowego lub ekranu urządzenia mobilnego niektóre odcienie, mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych .