Realizacja zamówienia: 1-7
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Czerwono-czarny zestaw poduszek Level + Pram + Kwadraty to mocny, nowoczesny akcent do niebanalnego wnętrza. Intensywne kolory, ciekawe wzory i geometryczna forma. Zestaw przyciągnie uwagę i pięknie ozdobi sofę czy narożnik w salonie.Zestaw składa się z poduszek:Dodatkowo kupując zestaw oszczędzasz 5% 


Materiał:  tkanina tapicerska, 100% PE,  ścieralność 45000 cykli
Rozmiar: 40x40 cm, 45x45 *  potrzebujesz poduszki o innym rozmiarze? Napisz, a postaramy się ją dla Ciebie wykonać.
Wkład antyalergiczny,
Suwak kryty wszyty z tyłu
Poszewka uszyta w Polsce
Kolor: czerwona, czarna, czarno-biała

Pranie:

Zwykłe zabrudzenia wystarczy zetrzeć suchą szmatką. Rozlane płyny wchłaniamy ręcznikiem papierowym lub suchą ściereczką nie pozwalając płynowi wsiąknąć w głąb tkaniny. Plamy z napojów, kawy czy wina usuwamy suchą szmatką nie wcierając w materiał. Można użyć dodatkowo wody z mydłem.  
Poszewki można prać w 30 stopniach. Zastosowanie specjalnie impregnowanego materiału tapicerskiego zapobiega przyleganiu plam czy kurzu. Pozwala również na pranie w niższych temperaturach, redukuję zapotrzebowanie na detergenty i wysycha do 25% szybciej niż materiały standardowe. 

*Podany wymiar dotyczy poszewki (bez wkładów). Wymiar może się wahać o +/- 5%
*Poduszki na zdjęciach staramy się odwzorować najwierniej jak to tylko możliwe, jednak ze względu na rodzaj oświetlenia i indywidualne ustawienia Twojego monitora komputerowego lub ekranu urządzenia mobilnego niektóre odcienie, mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych .