Realizacja zamówienia: 1-3
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Poduszki Block to propozycja dla tych, co poszukują nowoczesnych dodatków do swojego domu. Geometryczna poduszka w szarym kolorze idealne wpisze się w pomieszczenia o minimalistycznym lub loftowym klimacie. Block to połączenie dwóch materiałów w spójną przestrzenną całość. Gładki i jednolity kołnierz współgra, a jednocześnie tworzy kontrast dla wyrazistego w swej fakturze środka. Poduszka dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tkaniny tapicerskiej idealnie sprawdzi się również jako siedzisko.

Poduszki mają zapięcie, dzięki czemu poszewkę można łatwo uprać a wymienny wkład dostosować do swoich potrzeb.

  • Przyjemna w dotyku i trwała włoska tkanina tapicerska
  • sprzedawane z wypełnieniem
  • rozmiar: 50x50
  • zdejmowana poszewka, którą można łatwo wyprać

Materiał: Gruba, włoska tkanina tapicerska

Rozmiar: 50x50 cm.

Wkład: antyalergiczny.

Zapięcie: suwak kryty, wszyty z tyłu

Kolor: szara

Pranie:

Poszewki można prać w 30 stopniach. Zastosowanie specjalnie impregnowanego materiału tapicerskiego zapobiega przyleganiu plam czy kurzu. Pozwala również na pranie w niższych temperaturach, redukuję zapotrzebowanie na detergenty i wysycha do 25% szybciej niż materiały standardowe.

Zwykłe zabrudzenia wystarczy zetrzeć suchą szmatką. Rozlane płyny wchłaniamy ręcznikiem papierowym lub suchą ściereczką nie pozwalając płynowi wsiąknąć w głąb tkaniny. Plamy z napojów, kawy czy wina usuwamy suchą szmatką nie wcierając w materiał. Można użyć dodatkowo wody z mydłem.

*Podany wymiar dotyczy poszewki (bez wkładów). Wymiar może się wahać o +/- 5%