Realizacja zamówienia: 1-5 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Okrągła fioletowa poduszka dekoracyjna z wypustką jest jak dawka pozytywnej energii, w soczystym odcieniu fioletu, najmodniejszym kolorze tego roku. Miękki materiał i oryginalny kształt sprawia, że niej nie da się przejść obok niej obojętnie.

Linia okrągłych poduszek dekoracyjnych to zabawa formą i kolorem. Poduszki uszyte są z miękkiego weluru, dwustronne, w pozytywnych, przyjemnych kolorach. Będą niebanalną ozdoba zarówno salonu jak i sypialni.


Materiał:
Gruby welurowy materiał tapicerski .

Rozmiar: 46 cm.

Wkład antyalergiczny.

Suwak kryty wszyty w szwie

Kolor: Fioletowy

Pranie:

Poszewki można prać w 30 stopniach. Zastosowanie specjalnie impregnowanego materiału tapicerskiego zapobiega przyleganiu plam czy kurzu. Pozwala również na pranie w niższych temperaturach, redukuję zapotrzebowanie na detergenty i wysycha do 25% szybciej niż materiały standardowe.

Zwykłe zabrudzenia wystarczy zetrzeć suchą szmatką. Rozlane płyny wchłaniamy ręcznikiem papierowym lub suchą ściereczką nie pozwalając płynowi wsiąknąć w głąb tkaniny. Plamy z napojów, kawy czy wina usuwamy suchą szmatką nie wcierając w materiał. Można użyć dodatkowo wody z mydłem. 

*Podany wymiar dotyczy poszewki (bez wkładów). Wymiar może się wahać o +/- 5%