Realizacja zamówienia: 1-5 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Okrągła malinowa poduszka dekoracyjna z wypustką, to piękny optymistyczny kolor i ciekawy kształt. Miękki materiał zachęca do odpoczynku, a intensywny malinowy kolor sprawi, że będzie wyjątkową ozdobą sofy, czy fotela. Możemy połączyć ją nie tylko z bielą czy szarością, ale stworzy idealny duet również z miętą, czy granatem.

Linia okrągłych poduszek dekoracyjnych to zabawa formą i kolorem. Poduszki uszyte są z miękkiego weluru, dwustronne, w pozytywnych, przyjemnych kolorach. Będą niebanalną ozdoba zarówno salonu jak i sypialni.


Materiał:
Gruby welurowy materiał tapicerski .

Rozmiar: 46 cm.

Wkład antyalergiczny.

Suwak kryty wszyty w szwie

Kolor: Malinowy

Pranie:

Poszewki można prać w 30 stopniach. Zastosowanie specjalnie impregnowanego materiału tapicerskiego zapobiega przyleganiu plam czy kurzu. Pozwala również na pranie w niższych temperaturach, redukuję zapotrzebowanie na detergenty i wysycha do 25% szybciej niż materiały standardowe.

Zwykłe zabrudzenia wystarczy zetrzeć suchą szmatką. Rozlane płyny wchłaniamy ręcznikiem papierowym lub suchą ściereczką nie pozwalając płynowi wsiąknąć w głąb tkaniny. Plamy z napojów, kawy czy wina usuwamy suchą szmatką nie wcierając w materiał. Można użyć dodatkowo wody z mydłem. 

*Podany wymiar dotyczy poszewki (bez wkładów). Wymiar może się wahać o +/- 5%