Realizacja zamówienia: 1-3
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Zestaw 2 poduszek dekoracyjnych składający sie z żółto-brązowej poduszki Etno i pikowanej poduszki PickUp w kolorze miodu to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą dodać wnętrzom nieco wyrazu. Jeśłi poszukujesz mocnego akcentu to ten wzór jest właśnie dla Ciebie. Żywa kolorystyka i etniczne wzory sprawiają, że poduszki ta napewno zostaną zauważone.

Mocna kolorystyka poduszek powoduje, że prezentują się po prostu znakomicie, a niezwykle przyjemny w dotyku materiał zachęca do korzystania i odpoczynku.

 

Zestaw składa się z poduszek:

Materiał: Gruby wloski welur tapicerski. Gruba dzianina jersey.

Rozmiar 45x45 cm. i 40x40 cm

Wkład antyalergiczny.

Suwak kryty wszyty z boku

Pranie:

Poszewki można prać w 30 stopniach. Zastosowanie specjalnie impregnowanego materiału tapicerskiego zapobiega przyleganiu plam czy kurzu. Pozwala również na pranie w niższych temperaturach, redukuję zapotrzebowanie na detergenty i wysycha do 25% szybciej niż materiały standardowe.

Zwykłe zabrudzenia wystarczy zetrzeć suchą szmatką. Rozlane płyny wchłaniamy ręcznikiem papierowym lub suchą ściereczką nie pozwalając płynowi wsiąknąć w głąb tkaniny. Plamy z napojów, kawy czy wina usuwamy suchą szmatką nie wcierając w materiał. Można użyć dodatkowo wody z mydłem.  

*Podany wymiar dotyczy poszewki (bez wkładów). Wymiar może się wahać o +/- 5%