Realizacja zamówienia: 1-3
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Zestaw 2 morskich poduszek Emily to propozycja dla miłośników zarówno minimalizmu jak i stylu retro lat 60-tych. Chłodne tło wnętrza, z ciepłem dodatków tworzą kontrastowe i ponadczasowe połączenia. Zestaw uzupełnia gładka welurowa poduszka Pram w pasującym morskim odcieniu. Poduszka Emily uszyta jest z grubej 100% bawełny tapicerskiej o delikatnej fakturze lnu drukowanej metodą sitodruku, morska poduszka Pram to miękki welur tapicerski.

Zestaw składa się z poduszek:

Materiał: 100% bawełna, poliester

Wymiary: 45x45 cm.

Wkład: antyalergiczny

Zapięcie: suwak kryty wszyty z tyłu poduszki

Kolor: niebiesko-biała z jednolitym białym tyłem, niebieska

Pranie:

Zwykłe zabrudzenia wystarczy zetrzeć suchą szmatką. Rozlane płyny wchłaniamy ręcznikiem papierowym lub suchą ściereczką nie pozwalając płynowi wsiąknąć w głąb tkaniny. Plamy z napojów, kawy czy wina usuwamy suchą szmatką nie wcierając w materiał. Można użyć dodatkowo wody z mydłem.  

Poszewki można prać w 30 stopniach. Zastosowanie specjalnie impregnowanego materiału tapicerskiego zapobiega przyleganiu plam czy kurzu. Pozwala również na pranie w niższych temperaturach, redukuję zapotrzebowanie na detergenty i wysycha do 25% szybciej niż materiały standardowe. 

*Podany wymiar dotyczy poszewki (bez wkładów). Wymiar może się wahać o +/- 5%