Realizacja zamówienia: 1-7
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Czarno-pomarańczowy zestaw Pram Break i Brera to oryginalne połączenie kontrastowych barw i wzorów. Kolor pomarańczowy wprowadzi do wnętrza optymizm i pobudzi nas do działania. Czarna poduszka Pram tworzy idealne tło dla tej wyrazistej barwy. Całość prezentuje się doskonale !

Zestaw składa się z poduszek:Materiał:  tkanina tapicerska, 100% PE,  ścieralność 45000 cykli

Rozmiar: 50x30, 45x45 *  potrzebujesz poduszki o innym rozmiarze? Napisz, a postaramy się ją dla Ciebie wykonać.
Wkład antyalergiczny,
Suwak kryty wszyty z tyłu
Poszewka uszyta w Polsce
Kolor: czana, grafitowa,  pomarańczowa

 

Pranie:
Zwykłe zabrudzenia wystarczy zetrzeć suchą szmatką. Rozlane płyny wchłaniamy ręcznikiem papierowym lub suchą ściereczką nie pozwalając płynowi wsiąknąć w głąb tkaniny. Plamy z napojów, kawy czy wina usuwamy suchą szmatką nie wcierając w materiał. Można użyć dodatkowo wody z mydłem.  
Poszewki można prać w 30 stopniach. Zastosowanie specjalnie impregnowanego materiału tapicerskiego zapobiega przyleganiu plam czy kurzu. Pozwala również na pranie w niższych temperaturach, redukuję zapotrzebowanie na detergenty i wysycha do 25% szybciej niż materiały standardowe. 

*Podany wymiar dotyczy poszewki (bez wkładów). Wymiar może się wahać o +/- 5%
*Poduszki na zdjęciach staramy się odwzorować najwierniej jak to tylko możliwe, jednak ze względu na rodzaj oświetlenia i indywidualne ustawienia Twojego monitora komputerowego lub ekranu urządzenia mobilnego niektóre odcienie, mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych .


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...