Realizacja zamówienia: 1-3
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Poduszka z materiału w charakterystyczną jodełkę to idealny dodatek nie tylko do wnętrz utrzymanych w stylu retro. Z dekoracyjnym kołnierzem i wytrzymałym materiałem tapicerskim poduszka w jodełkę stanie się nieodzownym elementem salonu na długie lata. Dzięki dwóm wielkościom i kształtom poduszki można dowolnie łączyć ze sobą tworząc niezwykłe kombinacje a gama ośmiu kolorów pozwoli dopasować je do większości wnętrz. Niebieski kolor można użyć  niemalże w dekoracji każdego wnętrza. Pasuje on do salonu, pokoju dziecka oraz sypialni.

Materiał: Gruba tkanina tapicerska - 100% PE.

Rozmiar: 60x40 cm.

Wkład: antyalergiczny.

Zapięcie: suwak kryty, wszyty z boku

Kolor: granatowa (atramentowa)

Pranie:

Poszewki można prać w 30 stopniach. Zastosowanie specjalnie impregnowanego materiału tapicerskiego zapobiega przyleganiu plam czy kurzu. Pozwala również na pranie w niższych temperaturach, redukuję zapotrzebowanie na detergenty i wysycha do 25% szybciej niż materiały standardowe.

Zwykłe zabrudzenia wystarczy zetrzeć suchą szmatką. Rozlane płyny wchłaniamy ręcznikiem papierowym lub suchą ściereczką nie pozwalając płynowi wsiąknąć w głąb tkaniny. Plamy z napojów, kawy czy wina usuwamy suchą szmatką nie wcierając w materiał. Można użyć dodatkowo wody z mydłem.


*Poduszki mierzone są na płasko (bez wkładów). Wymiar może się wahać o +/- 5%