Realizacja zamówienia: 1-5 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Czarna poduszka Sylvia stanowi świetną bazę do stworzenia we wnętrzu modnego, luksusowego klimatu. Ciekawy kwiatowy motyw, w połączeniu z głębokim i spokojnym odcieniem zaprosi do aranżacji luksus i klasę.


Poduszki z rodziny Sylvia są jak dawno niewidziane przyjaciółki od serca. Znany od lat motyw liści zyskał zupełnie nowe, artystyczne wydanie, które polubisz od pierwszego wejrzenia. Pozwalają na nowo odkryć piękno ponadczasowego stylu i wprowadzić do wnętrza przyjazny, ciepły klimat.

Sylvia to linia dekoracyjnych poduszek, przeznaczona do wnętrz w stylu klasycznym i vintage. Sylvia uwielbia towarzystwo roślin i drewnianych mebli. Sprawdzą się we wnętrzach domów rodzinnych i stylowych sypialniach.

Stylowe poduszki Sylvia to moc kolorów, które możesz ze sobą łączyć wedle uznania. Wspaniale pasują do innych poduszek z naszej oferty, zgrywają się zarówno z modelami wzorzystymi jak i jednobarwnymi, szytymi z naturalnych tkanin.


Materiał: Gruby welurowy materiał tapicerski .

Rozmiar 60x40 cm.

Wkład antyalergiczny.

Suwak kryty wszyty z tyłu

Kolor: czarny

Pranie:

Poszewki można prać w 30 stopniach. Zastosowanie specjalnie impregnowanego materiału tapicerskiego zapobiega przyleganiu plam czy kurzu. Pozwala również na pranie w niższych temperaturach, redukuję zapotrzebowanie na detergenty i wysycha do 25% szybciej niż materiały standardowe.

Zwykłe zabrudzenia wystarczy zetrzeć suchą szmatką. Rozlane płyny wchłaniamy ręcznikiem papierowym lub suchą ściereczką nie pozwalając płynowi wsiąknąć w głąb tkaniny. Plamy z napojów, kawy czy wina usuwamy suchą szmatką nie wcierając w materiał. Można użyć dodatkowo wody z mydłem. 

*Podany wymiar dotyczy poszewki (bez wkładów). Wymiar może się wahać o +/- 5%