Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Takiej poduszki dekoracyjnej jeszcze nie było!

Front ozdobiony jest tu geometrycznymi pszeszyciami które tworzą unikalną i spójną całość. Model Grid szyliśmy nie tylko z myślą o jej walorach dekoracyjnych ale także użytkowych. Materiały i sposób w jaki zostały użyte z pewnością zapewnią Państwu komfort jej użytkowania. Użyliśmy tu miękkiego materiału tapicerskiego oraz pianki które przeszyliśmy w kształt kraty. Całość sprawia bardzo lekkie wrażenie jednocześnie zachowując kształt na długie lata.

Materiał: Gruba tkanina tapicerska.

Rozmiar 60x40 cm.

Wkład antyalergiczny.

Suwak kryty wszyty z tyłu

Kolor: kremowa melanż

Pranie:

Poszewki można prać w 30 stopniach. Zastosowanie specjalnie impregnowanego materiału tapicerskiego zapobiega przyleganiu plam czy kurzu. Pozwala również na pranie w niższych temperaturach, redukuję zapotrzebowanie na detergenty i wysycha do 25% szybciej niż materiały standardowe.

Zwykłe zabrudzenia wystarczy zetrzeć suchą szmatką. Rozlane płyny wchłaniamy ręcznikiem papierowym lub suchą ściereczką nie pozwalając płynowi wsiąknąć w głąb tkaniny. Plamy z napojów, kawy czy wina usuwamy suchą szmatką nie wcierając w materiał. Można użyć dodatkowo wody z mydłem.