Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Poduszka dekoracyjna Brera w kolorze zielonym, inspirowana to kolorami natury, które odprężają i relaksują. Zieleń ma bardzo wiele odcieni i nieskończenie wiele zastosowań. W dużym nasyceniu wprowadzi do wnętrza nowoczesnego lekkości i nonszalancji. Ale nawet jeden dodatek w tym kolorze potrafi sprawić, że wnętrze zmieni się nie do poznania.

Poduszki Brera to doskonały sposób na stworzenie przytulnego wnętrza. Te wygodne poduszki powstały, dzięki udanemu połączeniu różnych rodzajów tkanin. Front o grubym, błyszczącym splocie połączyliśmy z miękkim tyłem w pasującym odcieniu. Wszystko to z najwyższej jakości materiałów tapicerskich.

Całość tworzy wyjątkowej jakości ozdobę która odmieni klimat każdego wnętrza.

 Każdy miłośnik dobrego stylu, jeśli zobaczy i dotknie tych poduch zostanie oczarowany na długi czas.

Cechą charakterystyczną poduszek Brera, które sprawiają, że po prostu musicie je mieć to:

 

  • Przyjemna w dotyku i trwała włoska tkanina tapicerska
  • perfekcyjna miękkość
  • sprzedawane z wypełnieniem
  • rozmiar: 50x30 cm.
  • zdejmowana poszewka, którą można łatwo wyprać

Materiał: Gruby wloski materiał tapicerski.

Rozmiar 50x30 cm.

Wkład antyalergiczny.

Suwak kryty wszyty z tyłu

Kolor: zielona

Pranie:

Poszewki można prać w 30 stopniach. Zastosowanie specjalnie impregnowanego materiału tapicerskiego zapobiega przyleganiu plam czy kurzu. Pozwala również na pranie w niższych temperaturach, redukuję zapotrzebowanie na detergenty i wysycha do 25% szybciej niż materiały standardowe.

Zwykłe zabrudzenia wystarczy zetrzeć suchą szmatką. Rozlane płyny wchłaniamy ręcznikiem papierowym lub suchą ściereczką nie pozwalając płynowi wsiąknąć w głąb tkaniny. Plamy z napojów, kawy czy wina usuwamy suchą szmatką nie wcierając w materiał. Można użyć dodatkowo wody z mydłem. 

*Podany wymiar dotyczy poszewki (bez wkładów). Wymiar może się wahać o +/- 5%