Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Zestaw 2 poduszek dekoracyjnych Etno + Brera zielona to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą dodać wnętrzom nieco wyrazu. Jeśli poszukujesz mocnego akcentu, ten wzór jest właśnie dla Ciebie. Żywa kolorystyka i etniczne wzory sprawiają, że zostaną one zauważone i pięknie podkreślą charakter Twojego wnętrza. Mocna kolorystyka powoduje, że poduszki prezentują się po prostu znakomicie a niezwykle przyjemny w dotyku materiał zachęca do korzystania i odpoczynku.

Zestaw składa się z  poduszek:

 

Materiał: Gruby wloski welur tapicerski.

Rozmiar 45x45 cm. + 50x30

Wkład antyalergiczny.

Suwak kryty wszyty z boku

Kolor: odcienie zielonego oraz niebieskiego

Pranie:

Poszewki można prać w 30 stopniach. Zastosowanie specjalnie impregnowanego materiału tapicerskiego zapobiega przyleganiu plam czy kurzu. Pozwala również na pranie w niższych temperaturach, redukuję zapotrzebowanie na detergenty i wysycha do 25% szybciej niż materiały standardowe.

Zwykłe zabrudzenia wystarczy zetrzeć suchą szmatką. Rozlane płyny wchłaniamy ręcznikiem papierowym lub suchą ściereczką nie pozwalając płynowi wsiąknąć w głąb tkaniny. Plamy z napojów, kawy czy wina usuwamy suchą szmatką nie wcierając w materiał. Można użyć dodatkowo wody z mydłem. 

*Podany wymiar dotyczy poszewki (bez wkładów). Wymiar może się wahać o +/- 5%


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...