Realizacja zamówienia: 1-3
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Poduszka dekoracyjna w pepitkę to idealny dodatek zarówno do modnych salonów jak i sypialni. Popularna kurza stopka to ponadczasowy i uniwersalny motyw który na dobre zagościł w wielu wnętrzach nadając im elegancji. Poduszka dekoracyjna w pepitkę to również dbałość o detale. Gruba czarna wpustka dodaje jej jeszcze więcej uroku tworząc przedmiot, który można będzie wykorzystywać w wielu różnych aranżacjach. Motyw pepitki idealnie pasuje do mocnych kolorów jak żółty czy turkus.

Materiał: tkanina tapicerska, 100% PE

Rozmiar: 45x45 cm.

Wkład: antyalergiczny.

Zapięcie: suwak kryty, wszyty z tyłu

Kolor: czarno-biały

Pranie:

Zwykłe zabrudzenia wystarczy zetrzeć suchą szmatką. Rozlane płyny wchłaniamy ręcznikiem papierowym lub suchą ściereczką nie pozwalając płynowi wsiąknąć w głąb tkaniny. Plamy z napojów, kawy czy wina usuwamy suchą szmatką nie wcierając w materiał. Można użyć dodatkowo wody z mydłem.  

Poszewki można prać w 30 stopniach. Zastosowanie specjalnie impregnowanego materiału tapicerskiego zapobiega przyleganiu plam czy kurzu. Pozwala również na pranie w niższych temperaturach, redukuję zapotrzebowanie na detergenty i wysycha do 25% szybciej niż materiały standardowe.

*Podany wymiar dotyczy poszewki (bez wkładów). Wymiar może się wahać o +/- 5%