Realizacja zamówienia: 1-7 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Zestaw poduszek Velvet + Pepitka + Pepper to połączenie świeżych, intensywnych kolorów i ponadczasowego wzoru w pepitkę. Ten zestaw wniesie optymizm i słońce do waszego wnętrza. Będzie wspaniałą ozdobą nowoczesnego salonu, czy sypialni.

Zestaw składa się z poduszek:Dodatkowo kupując zestaw oszczędzasz 5%Materiał:  tkanina tapicerska, 100% PE,  ścieralność 100 000 cykli

Rozmiar: 50x40, 45x45, 50x30*  potrzebujesz poduszki o innym rozmiarze? Napisz, a postaramy się ją dla Ciebie wykonać.
Wkład antyalergiczny,
Suwak kryty wszyty z tyłu
Poszewka uszyta w Polsce
Kolor: szary, żółty, niebieski


Pranie:
Zwykłe zabrudzenia wystarczy zetrzeć suchą szmatką. Rozlane płyny wchłaniamy ręcznikiem papierowym lub suchą ściereczką nie pozwalając płynowi wsiąknąć w głąb tkaniny. Plamy z napojów, kawy czy wina usuwamy suchą szmatką nie wcierając w materiał. Można użyć dodatkowo wody z mydłem.  
Poszewki można prać w 30 stopniach. Zastosowanie specjalnie impregnowanego materiału tapicerskiego zapobiega przyleganiu plam czy kurzu. Pozwala również na pranie w niższych temperaturach, redukuję zapotrzebowanie na detergenty i wysycha do 25% szybciej niż materiały standardowe. 

*Podany wymiar dotyczy poszewki (bez wkładów). Wymiar może się wahać o +/- 5%
*Poduszki na zdjęciach staramy się odwzorować najwierniej jak to tylko możliwe, jednak ze względu na rodzaj oświetlenia i indywidualne ustawienia Twojego monitora komputerowego lub ekranu urządzenia mobilnego niektóre odcienie, mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych .