Wczytuję dane...

Elegancka i szlachetna: butelkowa zieleń we współczesnych wnętrzach.

Już w ubiegłym roku sygnalizowaliśmy Państwu renesans zieleni we wnętrzach. Wszystko zaczęło się od koloru roku, jakim ogłoszono greenery. Swój udział w budowaniu potęgi zieleni miały także motywy roślinne i skupienie projektantów na organicznych formach. Z połączenia światowych trendów i naturalnych inspiracji powstała moda na butelkową zieleń. Kolor niezwykle szykowny, łączący wiele intrygujących odcieni. Wśród naszych poduszek dekoracyjnych znajdziecie wiele modeli utrzymanych w zielonej kolorystyce. Które z zielonych poduszek wybrać do eleganckiej aranżacji opartej o kolor butelkowej zieleni?

Butelkowa zieleń: od ścian przez meble aż po dodatki.

butelkowa zieleń

Zieleń w głębokim, nasyconym kolorze kojarzy się z wiosennym lasem oraz spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. To nieoczywista barwa, sprawdzająca się w rozmaitych okolicznościach. Z butelkową zielenią w prosty sposób stworzymy spektakularną aranżację wnętrza. W połączeniu z połyskliwymi meblami tworzy bogatą aranżację. Świetnie współgra ze złotem, miedzią i mosiądzem. Szukając bardziej stonowanych rozwiązań można połączyć zieleń z barwami ziemi. Poduszki, zasłony i pledy w kolorze butelkowej zieleni świetnie odnajdą się w nowoczesnym wnętrzu. Hitem sezonu jest zestawienie ich z motywami liści i kwiatów egzotycznych. Jasne ściany i podłogi to doskonałe tło dla mebli tapicerowanych w kolorze butelkowej zieleni. Ściana pomalowana na taki kolor doda pomieszczeniu głębi. Z racji wysokiego nasycenia koloru, wybór ten polecany jest do dobrze doświetlonych wnętrz..

Poduszki dekoracyjne w kolorze butelkowej zieleni

W ofercie naszego sklepu z poduszkami dekoracyjnymi znajdziecie wiele modeli i zestawów w kolorze butelkowej zieleni. Jedną z nich jest zielona poduszka Velvet. Elegancka tkanina, z jakiej została wykonana, doskonale pasuje do wnętrz luksusowych, jak i inspirowanych naturą. Zestawy oparte o zieleń, szarość i czerń będą dobrym wyborem na lata. Poduszki w nasyconych kolorach dobrze odnajdą się na sofach, narożnikach i fotelach w jednolitych, stonowanych barwach. Modna szara sofa nabierze wyrazu dzięki zielonej poduszce. Podobnie z białymi meblami tapicerowanymi: zieleń stworzy z ich tapicerką soczysty, bardzo designerski koktajl.

butelkowa zieleń


Pozwól się oczarować wyjątkowej barwie o wysokim nasyceniu. Zacznij swoją przygodę z zielenią od dekoracyjnych poduszek z naszej oferty. Zobacz zielone poduszki dekoracyjne>>>