Wczytuję dane...
Dostawa i koszty

Przesyłka kurierskaKurier GLS dostarcza przesyłki w kolejnym dniu roboczym od dnia nadania, w godzinach od 8.00 do 17.00. Kurier podejmuje jedną próbę dostarczenia paczki, a w sytuacji, w której nie zastanie odbiorcy paczki pod podanym adresem, zostawi awizo z informacją o miejscu pozostawienia przesyłki ('access point'). W większości przypadków kurierzy dzwonią do odbiorców przesyłek, ale nie możemy tego zagwarantować – kurier nie ma takiego obowiązku. Dlatego też zalecamy śledzenie statusu przesyłki na www.gls-group.eu/PL/pl/sledzenie-paczek . GLS Infolinia dla telefonów stacjonarnych:  +48 804 262 262; Infolinia dla telefonów komórkowych: +48 46 814 82 20  (od pon. do piątku od 7:00-19:00)

PRZEDPŁATA - 15,00 zł
(Przelewy24, PayPal lub przelew tradycyjny)
POBRANIE - 20,00 zł
(Płatność w trakcie odbioru przesyłki)

PaczkomatyDostawa zamówienia w systemie InPost do wybranego paczkomatu trwa do 2 dni roboczych od momentu nadania przez Nas paczki. Paczkomaty InPost działają przez 24h na dobę, więc wybierając dostawę do Paczkomatu, paczkę możesz odebrać o dowolnej wygodnej dla Ciebie porze.

PRZEDPŁATA - 10,00 zł
(Przelewy24, PayPal lub przelew tradycyjny)
POBRANIE - 13,00 zł
(Płatność w trakcie odbioru przesyłki)

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty zamówień możliwy jest w sklepie Poduszkowcy:
Warszawa - Wesoła, ul. Jeździecka 21 F lokal 8 → mapka

PŁATNOŚĆ KARTĄ LUB GOTÓWKĄ.

Po skompletowaniu zamówienia, powiadomimy Cię o tym przez wiadomość e-mail. Zamówienie oczekiwać będzie na odbiór w godzinach otwarcia sklepu.

Dostawa za granicę

Wysyłka zagraniczna wyceniana jest zawsze indywidualnie w zależności od wagi paczki oraz kraju dostawy.