Wczytuję dane...
Współpraca - Restauracje i Hotele
Szukasz sprawdzonego sposobu na ocieplenie wnętrza sali restauracyjnej?

Zależy Ci, by w pokoju hotelowym zapanowała domowa atmosfera?

Masz lokal gastronomiczny i designerskie krzesła, które są podatne na zarysowania?

Poduszkowcy.pl to sklep internetowy, otwarty na współpracę z firmami działającymi w branży usługowej: gastronomicznej i hotelowej. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać wybierając nasze produkty. Zostańmy partnerami w biznesie! W naszej ofercie znajdziecie poduszki do luksusowych hoteli, sielskich pensjonatów oraz miejskich hosteli. Sprostamy zamówieniom do restauracji sieciowych, kameralnych bistro i nowoczesnych lunchowni. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując najkorzystniejsze rozwiązania.   Atrakcyjne rabaty

Posiadamy własną manufakturę poduszek, przy zamówieniach hurtowych możemy zaproponować Ci preferencyjne ceny. Zyskaj rabat składając zamówienie na kilkanaście, kilkadziesiąt lub kilkaset poduszek. Podołamy każdemu zamówieniu, wraz ze wzrostem liczby zamawianych poduszek spada ich cena. Kup poduszki dekoracyjne i zaoszczędź do kilkudziesięciu procent wartości zamówienia.

   Fachowe doradztwo 

Od lat, w związku z zainteresowaniami i kierunkowym wykształceniem, jesteśmy związani z dekoracją wnętrz. Śledzimy światowe trendy, tworzymy własne wzory. Należymy do osób kreatywnych: świadczymy kompleksowe porady, związane z dekoracją wnętrz naszymi poduszkami. Prześlij nam projekt wnętrza lub zdjęcia, określ kolorystykę, jaką najbardziej lubisz - pomożemy wybrać idealne dekoracje.

   Darmowe próbniki 

Rozumiemy, że wiele osób musi dotknąć danego materiału, by upewnić się czy jest dla nich właściwy. Jeśli przed złożeniem zamówienia chcecie otrzymać próbki konkretnych materiałów prosimy o wiadomość. Wyślemy ją bezpłatnie.

   Produkty na zamówienie 

Rozmiar, materiał, styl, ozdobne detale: każdy, nawet najmniejszy detal produktu możemy zmienić i dopasować do potrzeb konkretnej realizacji. Mamy w tym duże doświadczenie doświadczenie. Poduszka według własnego projektu? Poduszka z haftowaną nazwą firmy? Poduszka w niestandardowym kształcie? Spersonalizujemy poduszkę tak, by odpowiadała Twoim potrzebom.

   Dodatkowa promocja

Jesteśmy aktywni w mediach społecznościowych. Chętnie dzielimy się z naszymi klientami nadesłanymi zdjęciami. Jeśli tylko chcesz zareklamujemy Twój lokal, zdobiony naszymi poduszkami na naszym profilu. To opcja na skuteczną promocję nowego biznesu, jak i zaprezentowanie szerszej publiczności lokalu po zmianach.

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami: biuro@poduszkowcy.pl, stwórzmy razem coś ciekawego!