Wczytuję dane...
Współpraca - Architekci, Redaktorzy, Styliści, FotografowieSzukasz sprawdzonego dostawcy poduszek, którego produkty z chęcią zaproponujesz swoim klientom?

Zajmujesz się wzornictwem przemysłowym, piszesz o wnętrzach lub tworzysz się jego stylizacje?

Fotografujesz meble, lampy i dodatki do wnętrz; szukasz poduch, które wykorzystasz podczas produkcji sesji?

Pracujesz w szeroko pojętej branży kreatywnej/artystycznej. Zdarza Ci się realizować projekty związane z dekorowaniem wnętrz lub tworzysz ich projekty koncepcyjne/wykonawcze. Szukasz producenta poduszek, którego produkty cieszą się świetnymi opiniami wśród klientów. Na Twoim biurku pojawił się brief nowej kampanii, zgodnie z jego założeniami musisz znaleźć producenta poduszek, który podejmie się niestandardowego zlecenia. Poduszkowcy.pl to sklep otwarty na współpracę z Architektami i branżą kreatywną, z ochotą podchodzimy do niestandardowych wyzwań.  Atrakcyjne rabaty

Rosnące rabaty na towar, atrakcyjne prowizje i kilka systemów rozliczeń z architektami. Wybierz ten, który wydaje Ci się najwygodniejszy.

  Fachowe doradztwo

Projektujesz wnętrze? Prześlij nam projekt, znamy nasze produkty, wiemy, w jakich wnętrzach wyglądają najlepiej. Wyślemy kilka propozycji pasujących do projektu.

  Darmowe próbniki

Jesteś zainteresowany jednym z materiałów? Chcesz zaprezentować go klientowi? Wyślemy próbki najszybciej jak to możliwe. Bezpłatnie.

  Wypożyczanie poduszek do sesji zdjęciowych

Sesja zdjęciowa do magazynu wnętrzarskiego, tło do sesji z Vipem, produkcja telewizyjna i filmowa. Każdą z naszych poduszek możesz wypożyczyć i wykorzystać na planie zdjęciowym.

  Dodatkowa promocja

Jeśli zależy Ci  na dodatkowym zainteresowaniu kilku tysięcy osób, obserwujących nasze profile w mediach społecznościowych, udostępnimy przesłane zdjęcia. To świetny, darmowy sposób na promocje dla studia projektowego.


Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami: biuro@poduszkowcy.pl, stwórzmy razem coś ciekawego!