Wczytuję dane...
O Nas

Poduszkowcy - z miłości do jakości

Sklep Poduszkowcy.pl powstał z potrzeby dzielenia się pięknem i zamiłowaniem do dobrego designu. Kilka lat temu dekorowaliśmy własny dom. Wieloletnie doświadczenie w branży wykończenia wnętrz sprawiło, że od razu wiedzieliśmy czego szukamy. Urządzając dom szukaliśmy dekoracyjnych poduch dobrej jakości, które są szyte w kraju. W ofercie wielu sklepów znajdowały się poduszki od projektantów, kosztujące po kilkaset złotych za sztukę. Nie było dla nich alternatyw. Z drugiej strony znajdowało się wiele modeli poduszek w niskich cenach, które cechowała bardzo niska jakość wykonania. Tak powstał pomysł na Poduszkowców. Chcieliśmy dać sobie oraz innym możliwość połączenia najwyższej jakości wykonania, z modnym wzorem, ciekawym kolorem. Poduszki w założeniu miały być przystępne cenowo, w niczym nie ustępując wyrobom światowej sławy projektantów.

Marząc o idealnych poduchach, w naszych głowach zaczęły pojawiać się śmiałe wizje, które następnie przelaliśmy na papier. W tej sposób powstały pierwsze projekty poduszek, jakie dziś możecie Państwo nabyć w naszym sklepie. Na początku naszej działalności prezentowaliśmy nasze wyroby na targach z polskim designem. Ucieszyło nas ciepłe przyjęcie i świetne opinie znawców branży jak i klientów. Utwierdziliśmy się w przekonaniu, że tworzymy coś naprawdę fajnego. Trochę czasu zajęło zatrudnienie odpowiednich pracowników, zakup maszyn, testowanie tkanin. Było warto!

Dziś tworzymy zgrany zespół, który nie boi się wyzwań. Zrealizujemy każdy, nawet najbardziej niestandardowy projekt osoby prywatnej lub firmy. Współpracujemy z restauracjami, hotelami i pensjonatami, uczynimy pięknym każdym dom, apartament i mieszkanie. Posiadamy własną manufakturę, zatrudniamy najlepsze Panie Szwaczki, dla których szycie jest życiową pasją. Terminowe wykonanie dużych zamówień nie będzie dla nas problemem.

Poduszkowcy - Twój sklep z poduszkami!

 

Zamów online lub odwiedź nasz sklep stacjonarny