Wczytuję dane...
Kanapowe stylizacje

Poduszki dekoracyjne to jak wiadomo najszybszy sposób na zmianę wystroju wnętrza. Jednak ogromny wybór dostępnych poduszek sprawia, że ich wybór nie jest taki prosty. Geometryczne wzory lub motywy roślinne. Wyraziste i mocne kolory lub stonowane barwy ziemi. Jeśli nie jesteś pewien jak je zestawić przygotowaliśmy modne i ciekawe propozycje aranżacji kanapy, które sprawią, że mebel ten dostanie swoje nowe życie.

Jesienne rudości - poduszkowe stylizacje kanapy - Poduszkowcy.pl

Jesienne rudości
Delikatne, pastelowe kolory nadają aranżacji subtelnego wyrazu. Połączenie błękitu, mięty, bieli i szarości tworzy harmonijną całość, która dodaje we wnętrzu romantycznego uroku.

ZOBACZ PODUSZKI

Pastelowa mięta - poduszkowe stylizacje kanapy - Poduszkowcy.pl

Pastelowa mięta
Delikatne, pastelowe kolory nadają aranżacji subtelnego wyrazu. Połączenie błękitu, mięty, bieli i szarości tworzy harmonijną całość, która dodaje we wnętrzu romantycznego uroku.

ZOBACZ PODUSZKI

Zwierzęcy print - poduszkowe stylizacje kanapy - Poduszkowcy.pl

Zwierzęcy print
Doskonałe połączenie błękitu i butelkowej zieleni, zwieńczone nowoczesnym, zwierzęcym printem to zestaw, który nigdy się nie znudzi. Dzięki swojej różnorodności dopasuje się do wielu wnętrz utrzymanych różnych stylach i kolorystyce.

ZOBACZ PODUSZKI

Szmaragd z granatem - poduszkowe stylizacje kanapy - Poduszkowcy.pl

Szmaragd z granatem
Równowaga i elegancja, czyli zestawienie głębokich zieleni i intensywnych granatów, przełamane jaśniejszymi odcieniami. To zestaw, który stworzy w salonie lub sypialni wyrazistą i unikalną dekorację.

ZOBACZ PODUSZKI

Fuzja kolorów - poduszkowe stylizacje kanapy - Poduszkowcy.pl

Fuzja kolorów
Odważne połączenie kolorów to doskonały sposób, aby wprowadzić do pomieszczenia odrobinę szaleństwa barw. Z pozoru nieprzemyślane, a w rzeczywistości idealnie i harmonijnie dobrane kolory ocieplą i ożywią każdą aranżację.

ZOBACZ PODUSZKI

Energetyczna cytryna - poduszkowe stylizacje kanapy - Poduszkowcy.pl

Energetyczna cytryna
Intensywny żółty kolor w zestawieniu ze stonowaną szarością to niestandardowy duet. Taki zestaw emanuje pozytywną energią, która wprowadzi wszystkich domowników i gości w doskonały nastrój.

ZOBACZ PODUSZKI

Słoneczna szarość - poduszkowe stylizacje kanapy - Poduszkowcy.pl

Słoneczna szarość
Delikatna szarość przełamana słoneczną żółcią to stonowany i łagodny zestaw. Doskonale sprawdzi się w minimalistycznych aranżacjach, do których wprowadzi nutę energetycznego orzeźwienia.

ZOBACZ PODUSZKI

Nieskazitelna biel - poduszkowe stylizacje kanapy - Poduszkowcy.pl

Nieskazitelna biel
Elegancki, monochromatyczny zestaw białych poduszek jest pełen subtelności i klasy. Biel to kolor, który z powodzeniem rozświetli wnętrze, nadając mu lekkości i uwodzicielskiej świeżości.

ZOBACZ PODUSZKI

Elegancka czerń - poduszkowe stylizacje kanapy - Poduszkowcy.pl

Elegancka czerń
Ponadczasowa czerń w ekskluzywnym wydaniu to zestaw, który nigdy nie wychodzi z mody. Czerń to kolor uniwersalny, pasuje niemalże do każdego wnętrza czynią je bardziej stylowym i luksusowym.

ZOBACZ PODUSZKI

Romantyczny róż - poduszkowe stylizacje kanapy - Poduszkowcy.pl

Romantyczny róż
Jaśniejszy, ciemniejszy, pudrowy, czy malinowy - róż to dodatek, który rozświetla wnętrze, nadając mu bajkowego i romantycznego charakteru. Uroczy zestaw sprawdzi się w wielu połączeniach kolorystycznych i stylach aranżacji.

ZOBACZ PODUSZKI