Velvet żółta poduszka dekoracyjna 50x30
Skórzana poduszka Spark miedziana 50x30
129,00
PLN
Alaska kremowa błyszcząca poduszka dekoracyjna 50x30
54,50
PLN
109,00 PLN
Boho fioletowa poduszka dekoracyjna 60x40
199,00
PLN
Kolekcja Zero waste powstała z myślą o naszej wspaniałej planecie i maksymalnym wykorzystaniu końcówek tkanin pozostałych przy tworzeniu standardowych kolekcji.
Kolekcja charakteryzuje się unikatowymi i niepowtarzalnymi poduszkami, uszytymi z końcówek materiałów. Zero Waste to produkty wyjątkowe ze względu na ich kolorystykę, połączenie różnych tkanin, od skóry, po velvet, a także wiele innych, które doskonale się ze sobą łączą.
To kolekcja dla wszystkich miłośników ekologii i osób, które stawiają na ratowanie naszej planety i polepszenia tym samym naszego własnego życia.
Beżowa poduszka dekoracyjna Stripes będzie wyrazistym akcentem na tle innych dodatków.
Kolorowe poduszki dekoracyjne Stripes stworzone są z myślą o miłośnikach ponadczasowego designu i harmonijnych zestawień kolorystycznych. Przyjemny w dotyku, miękki i lekko połyskujący materiał sprawia, że każde wnętrze nabiera przytulnego charakteru z delikatną nutą elegancji.
Materiał: tkanina tapicerska, 100% PE, ścieralność 45000 cykli
Rozmiar: 50x30 cm.
*Podany wymiar dotyczy poszewki (bez wkładów). Wymiar może się wahać o +/- 5%
Wkład: każda nasza poduszka jest już z wkładem antyalergicznym
Suwak: kryty, wszyty w szwie
Kolor: beżowy ciepły
Pranie: poszewki można prać w 30 stopniach. dowiedz się więcej
Kolekcja: Stripes
zobacz inne poduszki z serii Stripes: